Kocaeli Derince Belediyesi İllerarası Taekwondo Turnuvası İstanbul, Kastamano,Igdır,İnegöl ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi taekwondocularının katılımıyla 02-04 Temmuz 2010 Tarihleri arasında Derince Sabancı Ortaklar Çalısanları spor salonunda yapıldı.Kocaeli Derince Belediyesi Spor Kulubünün Birinci oldugu tunuvanın tüm müsabaka sonuçlarını yayınlıyoruz.Turnuva ve madalya resimleri yarın elimize ulaştıgı zaman sitemizde yayınlanacaktır.
MİNİK ERKEK-MİNİK BAYAN DERECE LİSTESİ
MİNİK ERKEKLER | MİNİK BAYANLAR |
24 KG 1-Ceyhun Dizdaroglu-DERİNCE BLD. 2-Oguzhan Abiş-DERİNCE BLD. 3-Emir Dogan-DERİNCE BLD. 4-Abdullah Agrı-İnegöl |
24 KG 1-Sevilay Yalçın-Derince Bld. 2-Aslı Yanardag-Derince Bld. 3-Kübra Nur Çekmece-İstanbul |
27 KG 1-Yılmaz Salmanlıoglu-DERİNCE BLD. 2-Kerem Işık – Korean 3-Oguzhan Kaan Artiş-Telekom |
27 KG 1-Ecem Altın-Derince Bld. 2-Rümeysa Dizdaroglu-Derince Bld. 3-Gamze İllah-Derince Bld. 4-Gamze Arslan-Derince Bld. |
30 KG 1-Halit Kıroglu -DERİNCE BLD. 2-Bugra Demir – Kastamonu Erişan 3-Sedai Güngör – İstanbul 4-Rıdvan Türk – İnegol |
30 KG 1-Elif Dogan-Derince Bld. 2-Aysun Yılmaz -Telekom 3-Rabia Çalışkan-Derince Bld. 4-İlayda Çetin-Kastamonu Bld. |
33 KG 1-Mert Deniz Kater-DERİNCE BLD. 2-Burak Talha Kılıç-DERİNCE BLD. 3-Emir Eker -DERİNCE BLD. |
33 KG 1-Elif Dizdaroglu-Derince Bld. 2-Sevdanur Öztürk-Telekom 3-Eda Derya Çekmece -Erişen |
36 KG 1-Ferhat Can Kavrat -DERİNCE BLD. 2-Bilal Narok – Kastamonu 3-Şamil Soysal – Sakarya B.şehir 3-Hakan Kaplan – DERİNCE BLD. |
36 KG 1-Ayşegül Demirci-Derince Bld. 2-Derya Usta – İnegöl 3-Ayşe Deniz Ulker-Derince Bld. |
40 KG
1-Sertan Arslan -DERİNCE BLD. 2-Şükrü Can Demiral-DERİNCE BLD. 3-Kaan Kayhan-DERİNCE BLD. 4-Atalay Uslu – İnegöl |
40 KG 1-Ebru Emen -Telekom 2-Deniz Baş-Derince Bld. 3-Dilara İnci -Derince Bld. 4-Gülten Toy – İnegöl |
45 KG 1-Ugr İlbuldu -DERİNCE BLD. 2-Mehmet Can Cabacı – Korean |
+50 KG 1-Aslı Dlara Eker–Derince Bld. 2- 3- 3- |
YILDIZ ERKEK-YILDIZ BAYAN DERECE LİSTESİ
ERKEKLER | BAYANLAR |
33 KG 1-Kadir Mutlu – Erişen 2-Mert Cinci – Kastamonu 3-Alperen Kaderli- İnegöl 4-Alperen Çankaya – İstanbul |
41 KG 1-M.Nur Kabukçuoglu-Kastamonu 2- Hazal AYaz -İstanbul |
37 KG 1-Hakan Kavrat-DBS 2-Semih Çıbıkçı-DBS 3-Serkan Alçınkaya-İnegöl 4-Rüstem İlmioglu- |
45 KG 1-Duygu Nur Çaygı- Telekom 2-Gizem Çıroglu- Kastamonu 3-Gözde Keskin – İnegöl |
41 KG 1-Mert Can Kale – Kastamonu BLD 2- Erdinç Yılmaz – Kast. Telekom 3-Turgut Karatayoglu – İstanbul 4-Rıfkı Akın – İnegöl |
+61 KG 1-E.Nazlı Şimşek- DBS 2-Betül Altın – DBS 3- Berna Usta-İstanbul 4-Pelin Günör- Kastamonu |
45 KG 1-Yalçın Demirci – DBS 2-Ayberk Ayer – İnegöl 3-İbrahim Apos – Korean 3-Boran Boztaş – Kastamonu |
|
50 KG 1-Aykut Kurtoglu – Kast. Telekom 2-Furkan Çelik – Korean 3-Sefa Mercan – İnegöl 4-Nuri Işıkçı – inegöl |
|
+65 KG 1-Cihat Eker – DBS 2-Onurcan Şener – DBS 3-Özcan Durur – İstanbul 4-Hakkı İbrahimoglu – İstanbul |
GENÇ ERKEKLER-GENÇ BAYANLAR DERECE LİSTESİ
ERKEKLER | BAYANLAR |
45 KG 1-Sefa Leylak-TELEKOM 2-Bedel Işıklı-KOREAN 3-Megrali Meyraloglu-Korean 3-Besin Çelik- İnegöl |
45 KG 1-Şeyma Durmuş – Maltepe 2-Arzu Yılmaz – Erişen 3-Gülay Kabadaş – Igdır |
48 KG 1-Tugay Yılmaz – DBS 2-Yaşar Çelikkol – Maltepe 3-Cem Onur Sevimlioglu-İnegöl |
48 KG 1-Gamze Güneş – İstanbul 2-Gözde Arslan – DBS 3-Sevda Güleryüz – DBS 4-Meryem Kaderli- Igdır |
51 KG 1-Muhammet Ali Bostan-DBS 2-Fatih Çakıcı – İnegöl |
51 KG 1-Büşra Yıldırım – Telekom 2-Bahar Yücel – Kastamonu 3-Hilal Aygün – İnegöl |
55 KG 1-Gökay Belen – Maltepe 2-KAmil N. Derse – İnegöl 3-Burak Demir – İnegöl |
55 KG 1-Sena DEmir Tok- İnegöl 2-Huriye Yalaşıoglu – Erişen 3-Nagihan Eser – Igdır 4-Şerife Minet – Igdır |
59 KG 1-Ali Çalılıoglu – DBS 2-Remzi Aktaş Özdemir- 3-Ümit Demirci – Telekom 4-Umut can Eryılmaz – İnegöl |
63 KG 1-Gözde Dinç – DBS 2-Gülcan Yüksel – Kastamanu Bld. 3-Ayşe Hilal Karaca – Telekom |
63 KG 1-Melih Baş Öz – Telekom 2-M.Emin Ciz – İnegöl 3-Emre Sevimlioglu-Maltepe 3-Ugur AYteken – Maltepe |
|
68 KG 1-Muzaffer Ayhan – DBS 2-Metehan Kara – Maltepe 3-Burak Akkaya – Eskişehir |
|
+78 KG 1-Yakup Çetinkaya-Eskişehir 2-Mehmet Emre Sevimlioglu- 3-Ömer Maden – Telekom 4-Fatih Çetinkaya – İnegöl |